Skip to main content

O NAS

kim jesteśmy?

Relo Partners jest grupą fachowców i specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem, ugruntowanym współpracą z największymi firmami przeprowadzkowymi i relokacyjnymi na arenie warszawskiej, krajowej i międzynarodowej.

Indywidualizm

W pełni indywidualny charakter naszych usług pozwala na realizację ofert zgodnie z oczekiwaniami naszych, najbardziej wymagających Klientów.

Priortety

Wśród priorytetów, wyjątkowo cenimy: wysoką jakość usług i materiałów, bezpieczeństwo powierzanego nam mienia oraz uczciwość w stosunku do naszych Klientów. Wiedza i bogate doświadczenie pozwalają na świadczenie usług kompleksowo i ponadstandardowo.

Zaplecze

Nasze zaplecze magazynowe wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt, najwyższej jakości materiały oraz stolarnię. Dzięki nim gwarantujemy wykonanie usługi zgodnie z najwyższymi, międzynarodowymi standardami oraz realizację nietypowych zamówień.

Usługi

Świadczone przez nas usługi, obejmują każdy zakres przeprowadzek: od biur, fabryk, firm i instytucji do Klientów indywidualnych w zakresie lokalnym oraz w każdy zakątek Świata.

Rzetelność, elastyczność, terminowość oraz w pełni profesjonalne podejście powodują zmniejszenie do minimum zakłócania naszej codziennej pracy.

saatchi&saatchi

Dobra organizacja pracy, terminowość, dbałość o bezpieczeństwo naszego mienia były gwarancją dla udanej współpracy.

cbre

Elastyczna postawa pracowników Relo Partners oraz Dyrektora Operacyjnego pozwala, aby wszystkie projekty przeprowadzkowe, odbywały się zgodnie z zakładanym harmonogramem.

asseco

Pracownicy Relo Partners wykazali się ogromną starannością, dbałością o powierzone mienie oraz poczuciem estetyki przy ustawianiu mebli w poszczególnych pomieszczeniach.
Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie sprawiły, że cały proces przebiegł bez żadnych pomyłek i znacząco szybciej niż był początkowo zakładany.

crido taxand

Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi firmy Relo Partners jako profesjonalne wsparcie podczas kompleksowej usługi przeprowadzki biura.

dell

Usługa (...) odbyła się terminowo, zgodnie z zakładanym harmonogramem oraz ustaleniami. Serdecznie polecamy usługi firmy Relo Partners jako solidne wsparcie w procesie jakim jest przeprowadzka firmy.

groupon